1. Dzisiaj, z racji Święta Podwyższenia Krzyża Świętego będzie odprawiona Msza Święta na Górze Krzyża Jubileuszowego koło Kobylej Góry. Zapraszamy wszystkich do modlitwy wg następującego planu:

13.30 Różaniec pod Krzyżem
14.00 Czuwanie modlitewne z uczczeniem relikwii Krzyża
15.00 Koronka i Eucharystia

2. Kurs ewangelizacyjny „Młodzi na progu” przeznaczony dla młodzieży w wieku 14 – 16 lat będzie odbywał się w naszej parafii w dniach 20 – 22 września. Zgłoszenia poprzez formularz na stornie internetowej Stowarzyszenia „Tratwa”.

3. Spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00 w kościele.

4. Członków Rady Duszpasterskiej (Parafialnej) zapraszam na spotkanie w czwartek po Mszy św. wieczornej na plebanię.

5. W środę przypada Święto Św. Stanisława Kostki – Patrona Polski, szczególnie dzieci i młodzieży. Z tego powodu rozpoczyna się dziś Tydzień Wychowania.

6. Zbiórka ministrantów w czwartek o godz. 18 w kościele.

7. Polecamy prasę katolicką, jest jeszcze Opiekun, Gość Niedzielny, Przewodnik Katolicki oraz modlitewniki maryjne w cenie 10 zł.

8. Dziękuję parafianom z Domanina za posprzątanie kościoła, w najbliższą sobotę proszę kolejne rodziny z tej miejscowości.