1. Zostały wyznaczone intencje mszalne do końca sierpnia, są wywieszone na tablicy oraz na stronie parafii. Proszę się zapoznać i zgłosić ewentualne błędy, można mailowo (Esta dirección de correo electrónico está siendo protegida contra los robots de spam. Necesita tener JavaScript habilitado para poder verlo.), telefonicznie lub osobiście.

2. Poświęcenie pojazdów będzie miało miejsce po wszystkich Msza św. w przyszłą niedzielę. Ofiary zbierane przy tej okazji są formą wsparcia dla misjonarzy, konkretnie na zakup i utrzymanie środków transportu (auta, motocykle, łodzie, rowery…) Bóg zapłać za hojność.

3. Adoracja Najświętszego Sakramentu jest w naszej parafii w każdy czwartek o godz. 18.30.

4. Dziękujemy parafianom z Mechnic za posprzątanie kościoła. W najbliższą sobotę o sprzątanie kościoła prosimy kolejne rodziny z tej miejscowości.

5. Przy wyjściu z kościoła można nabyć prasę katolicką.

6. Zaczynamy już przygotowania do odpustu. Dziękuję za wszelkie informacje oraz gotowość współpracy w tym naszym parafialnym dziele.

Intencje mszalne 21 – 27 lipca 2019r.

21 lipca

XVI Niedziela Zwykła

7.30     + Dorota Mielcarek (4r.), Alojzy (5r.), Marianna (11.r.)             Ćwiek

T 9.30 + Marianna Ignacy Kempa

11. 00 + Czesław Wróbel

22 lipca

Święto św. Marii Magdaleny

7.15 + Małgorzata Wolna – od rodz. Kucharzaków

23 lipca

Święto św. Brygidy, patronki Europy

19.00 W intencjach Nowenny do św. Idziego:

+ Sylwester Falak i zm. Rodzice, brat Mieczysław, Stanisław Wawrowski i zm z rodz. Kabat i Wawrowskich

+ Czesław Osiecki – od Anny i Józefa Jędrysiaków

+ Ignacy 9 r. śm. Maria Kut
+ Gertruda Wodnik – od Mariana Dobrzyńskiego i Geni Krzemińskiej z rodzinami
+ Stanisław Dąbka – od właścicieli i pracowników firmy Ares

24 lipca

7.15 + Teresa Bednarek – od pracowników stolarni SAGAN

25 lipca

Święto św. Jakuba Ap.

19.00 Dz. – bł. w intencji Jakuba z racji imienin oraz w intencji Mai
            w 1 r. urodzin i chrztu św.

26 lipca

Św. Joachima i Anny