1. Marsz dla życia i rodziny będzie miał miejsce dzisiaj w Kaliszu. Rozpoczęcie o godz. 13.00 w parafii Miłosierdzia Bożego przy ul. Asnyka.

2. Za tydzień z racji Święta Podwyższenia Krzyża Świętego będzie odprawiona Msza Święta na Górze Krzyża Jubileuszowego koło Kobylej Góry. Zapraszamy wszystkich do modlitwy.

14 września Sobota
18.00 Droga Krzyżowa pod Krzyżem Jubileuszowym
19.15 Eucharystia w kaplicy Domu Rekolekcyjnego św. Jana Pawła II
Po niej całonocne czuwanie przy relikwiach Krzyża Świętego do godziny 7.00
(Można w nocy przyjechać do Domu Rekolekcyjnego na modlitwę)

15 września Niedziela
7.00 Jutrznia ze Święta Podwyższenia Krzyża - kaplica w Domu Rekolekcyjnym
13.30 Różaniec pod Krzyżem
14.00 Czuwanie modlitewne z uczczeniem relikwii Krzyża
15.00 Koronka i Eucharystia

3. Kurs ewangelizacyjny „Młodzi na progu” przeznaczony dla młodzieży w wieku 14 – 16 lat będzie odbywał się w naszej parafii w dniach 20 – 22 września. Zgłoszenia poprzez formularz na stornie internetowej Stowarzyszenia „Tratwa”.

4. W piątek, 13 dzień miesiąca, Różaniec Fatimski o godz. 18.30, po Różańcu również będzie Msza św. (Msza poranna o 7.15 również będzie).

5. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli: śp. Józef Stawski oraz Idzi Hebisz. Wieczny odpoczynek…