1. Jutro w poniedziałek w naszej parafii odbędzie się spowiedź adwentowa. Kapłani będą posługiwali sakramentem pojednania w godzinach:
9.00 – 10.00
10.30 – 11.15
11.30 – 12.15 w kaplicy w Tokarzewie
15.00 – 16.00
16.30 – 17.30
19.15 – 20.00

2. Roraty z udziałem dzieci w tym tygodniu odbędą się w poniedziałek, czwartek i piątek (ostatnie z udziałem dzieci).

3. Choinki będziemy stawiali w kościele w piątek 20 grudnia o godz. 14.00, mężczyzn, którzy zawsze pomagali przy tej pracy, również proszę o pomoc tego dnia.

4. Odwiedziny chorych będą miały miejsce w poniedziałek 23 grudnia od godz. 9.00.

5. Dziś, po Mszach św., będzie można zakupić ozdoby świąteczne wykonane przez uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej w Słupi p/Kępnem, oraz uczniów naszej szkoły.

6. W środę w parafii Bożego Ciała w Nowych Skalmierzycach 3 mężczyzn z naszej parafii: p. Piotr, p. Paweł i p. Tadeusz, zostanie ustanowionych nadzwyczajnymi szafarzami Komunii Świętej. Proszę o modlitwę w i ich intencji i jednocześnie gratuluję postawy współodpowiedzialności za Kościół.

7. Spotkanie w ramach Akademii Wiary odbędzie w poniedziałek, 16 grudnia godz. 18.45 w kościele farnym w Ostrzeszowie. Temat spotkania to: „Medycyna w służbie życiu.”

8. Film „Nieplanowane” będzie również wyświetlany w kinie w Kępnie (dzięki licznym zapytaniom widzów). Projekcja filmu odbędzie się w dniach 17 – 20 grudnia o godz. 15.30. Warto zobaczyć ten film w czasach wojny ideologicznej i walki o prawdę, w których żyjemy.

9. Dziękuję parafianom z Mikorzyna Osiedle za posprzątanie kościoła.
W najbliższą sobotę zapraszam kolejne rodziny.

10. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej: Gość Niedzielny, Przewodnik Katolicki, Opiekun.

11. Tytki charytatywne proszę składać do wtorku do wieczora z tyłu kościoła (za ławkami z prawej strony) albo w przedsionku plebanii.

12. Jedną z rodzin naszej parafii spotkała tragedia, spaliła się fabryka mebli. W duchu poczucia wspólnoty ofiary złożone w przyszłą niedzielę na tacę przeznaczymy na wsparcie dla nich.

Intencje mszalne 16 – 22  grudnia 2019r.

16 grudnia

Dzień Spowiedzi Adwentowej

18.00 + Zbigniew Wróbel – od współpracowników firmy TUDOR             Dystrybucja

17 grudnia