1. Dziś o godz. 15 wspólne kolędowanie, zapraszamy szczególnie dzieci.
  2. Jutro Święto Św. Jana Ewangelisty, została udzielona dyspensa od pokarmów mięsnych. W sobotę Święto Świętych Młodzianków, pamiętajmy tego dnia o modlitwie za dzieci, również nienarodzone.
  3. Spotkanie drugiego kręgu Kościoła Domowego odbędzie się w piątek o godz. 19.00
  4. Odwiedziny duszpasterskie – kolędę rozpoczniemy w piątek 27 grudnia. Niech na ten czas wspólnej modlitwy i błogosławieństwa domu zgromadzi się w miarę możliwości cała rodzina. Ofiary tradycyjnie składamy w niedzielę na tacę. Przeznaczymy je na wymianę okien i remont zakrystii. Jeśli ktoś ma doświadczenie w projektowaniu mebli, to proszę o pomoc.

Plan kolędy:

Trasa

Piątek, 27 grudnia

godz.

Tokarzew – 1. Ksiądz od początku, od strony Doruchowa w stronę kaplicy, 2. Ksiądz od Wygody Tokarskiej w stronę kaplicy

Sobota, 28 grudnia

Tokarzew – od p. Pustkowskich, szkoła, Piaski do
p. Grzelaków

Niedziela, 29 grudnia

Godz. 16.00

Mikorzyn nr 35 – 40 czyli tzw. ul. Strumykowa

Poniedziałek, 30 grudnia

Rudniczysko

Na dalsze trasy proszę o wsparcie transportem 15 minut przed rozpoczęciem.

1. Chciałbym wszystkim bardzo serdecznie podziękować za przygotowanie i przebieg Świąt Bożego Narodzenia w kościele parafialnym jak i w kaplicy w Tokarzewie. Dziękuję ofiarodawcom choinek, oraz tym, którzy je wycięli i przetransportowali do kościoła. Dziękuję panom, którzy ustawiali choinki, paniom, które sprzątały kościół. Dziękuję zespołowi, który przygotował dekorację świąteczną: pani katechetce, dzieciom i młodzieży za serduszka, paniom i panom, którzy wieszali lampki, ustawiali figury, zawieszali stroiki, dziękuję za ofiarowane kwiaty i siano do kościoła. Dziękuję panom organistom, kościelnym, szafarzom Komunii Świętej, lektorom i kantorom, ministrantom. Dziękuję wszystkim, którzy się modlili i modlą za naszą parafię, ponieważ Kościół to to, co widzialne i to, co niewidzialne.