- We wtorek zakończenie roku kalendarzowego. Mszę św. i nabożeństwo dziękczynne odprawimy o godz. 17.00. 1 stycznia w Uroczystość NMP Bożej Rodzicielki Msze Święte w naszej parafii
o godzinach: 9.30 w Tokarzewie, 11.00 i 16.00. - W pierwszy czwartek miesiąca prowadzona adoracja Najświętszego Sakramentu o godz. 17.30. W pierwszy piątek Msza św. w Tokarzewie o godz. 16.30. W I sobotę Msza św. wynagradzająca NMP i Różaniec o godz. 8.00. Objazd chorych będzie w lutym.
- Spotkanie pierwszego kręgu Kościoła Domowego odbędzie się w poniedziałek o godz. 19.00
- Spotkanie Noworoczne członków Stowarzyszenia Bractwo św. Idziego, odbędzie się 5 stycznia
(niedziela) o godz.16 na salce w domu pielgrzyma. - W tym tygodniu odwiedzą nas kolędnicy misyjni. Będą zbierali ofiary na misje w Amazoni.
- Sprzątanie kościoła: Mikorzyn Osiedle
- Gazety: Opiekun
- Plan kolędy:
Data |
Godzina |
Trasa |
Niedziela, 29 grudnia |
Godz. 16.00 |
Mikorzyn nr 35 – 40 czyli tzw. ul. Strumykowa |
Poniedziałek, 30 grudnia |
godz. |
Rudniczysko |
Czwartek, 2 stycznia |
Godz. 14.00 |
1. Droga za cmentarzem w prawo, od skrzyżowania 2. Bekalarka, Źródelnia, Jadwiżka… |
Piątek, 3 stycznia |
Godz. 9.30
Godz. 14.00 |
Od Szosy Doruchowskiej w stronę figury Mikorzyn, ul. Św. Idziego |
Sobota, 4 stycznia |
Godz. 9.30 |
Mikorzyn: 2. Od skrzyżowania (od domu nauczyciela, nr 31) w stronę PKP |
Niedziela, 5 stycznia |
Godz. 16.00 |
Mikorzyn, ul. Parkowa od kwiaciarni w stronę parku (również nr 169) |
Wtorek, 7 stycznia |
Godz. 14.00 |
1. Domanin od pp. Zakręta 2. Domanin blok od początku |
Środa, 8 stycznia |
Godz. 9.30 |
Domanin Wieś |
Na dalsze trasy proszę o wsparcie transportem 15 minut przed rozpoczęciem.
Intencje mszalne 30 grudnia 2019r. – 6 stycznia 2020r.
30 grudnia Poniedziałek |
18.00 + Gertruda Wodnik – od Franciszki z Grębanina z synami |
31 grudnia Wtorek Św. Sylwestra, papieża |
17.00 Msza dziękczynno – przebłagalna za rok 2019 |
1 stycznia Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi
|
T 9.30 Za parafian 11. 00 + Zbigniew Wróbel – od chrzestnej z rodziną
|
2 stycznia I Czwartek |
17.30 Adoracja prowadzona 18.00 + Krystyna, Marcin, Ewa Rybczyńscy, Mieczysław Pastusiak
|
3 stycznia I Piątek |
T 16.30 + Idzi Hebisz – od brata Stefana z rodziną
18.00 W intencji zmarłych Matek i Ojców Żywego Różańca |
4 stycznia I Sobota |
8.00 Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP
18.00 + Stanisław Dąbka – od pracowników firmy „Sagan” |
5 stycznia 2 Niedziela po Narodzeniu Pańskim
|
7.30 + Marianna 5r., Sylwester Rybczyńscy, Ewa Tęsiorowska
T 9.30 Za parafian 11. 00 W intencji małżeństw oczekujących potomstwa (Monika
|
6 stycznia Uroczystość Objawienia Pańskiego |
7.30 + Piotr, Pelagia, Genowefa, Feliks Duchnik, Władysława Płuciennik
T 9.30 + Prakseda Pisklak – od siostrzenicy Barbary
11. 00 + Genowefa Krupa 1r.
|