1. 18 stycznia rozpoczął się Tydzień Modlitwy o jedność chrześcijan. Pamiętajmy o tej intencji w naszych modlitwach osobistych.

2. Kolejne spotkania w ramach „Akademii Wiary” odbędzie się w Rogaszycach, w piątek, 24 stycznia o godz. 19.00. Prelegentem będzie ks. Tomasz Kaczmarek, a temat wykładu to: „Skąd się wzięła Msza Święta”.

3. W najbliższym czasie będą kontynuowane prace przy drzewach na naszym cmentarzu parafialnym. Na prace te uzyskaliśmy wymagane pozwolenia z Wydziału Ochrony Środowiska Urzędu Miasta i Gminy w Kępnie.

4. W tym tygodniu przypada dzień babci i dzień dziadka. Wszystkim, którym przysługuje tytuł do tego świętowania składamy serdeczne życzenia.

5. Biuro parafialne w tym tygodniu będzie czynne tylko w poniedziałek i wtorek.

6. Sprzątanie kościoła: dziękujemy parafianom z ul. Dworcowej. Prosimy kolejną grupę.

7. Gazety: Opiekun, Przewodnik Katolicki, Gość Niedzielny.

8. Dziś kończymy odwiedziny duszpasterskie w domach. Bóg zapłać wszystkim za wspólną modlitwę, tym, którzy służyli transportem, przygotowującym posiłki. Bóg zapłać za ofiary kolędowe, które przeznaczymy na nowe okna w naszym kościele.

Intencje mszalne 20 – 27  stycznia 2020r.

20 stycznia

Św. Fabiana
i Św. Sebastiana

18.00 + Wojciech Dukiewicz – od teściowej

21 stycznia

Św. Agnieszki

Dzień Babci

18.00 W intencjach Nowenny do św. Idziego:

+ Stanisława Lewek 29 r.

+ Marian Rybczyński 8 r.

+ Stanisław Dombek1 1 r. – od żony Krystyny

+ Stanisław Krzywiźniak 1 r.

22 stycznia

Dzień Dziadka

7.15      + Anna, Józef Błoch

23 stycznia

17.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu

18.00 + Stanisław Rawski – od sąsiadów

24 stycznia

Św. Franciszka Salezego

18.00 + Stanisława 7r., Marian Kubiaczykowie

25 stycznia

16.30 Msza Chrzcielna: Michalina, Zofia

18.00 + Paweł Brzozowski 6r.

26 stycznia

III Niedziela Zwykła

7.30     + Jadwiga 11 r., Józef Dobrzyńscy, Edward Kanclerz

T 9.30 + Władysława Rosiejka 3 r., Czesław Rosiejka, Władysław             Skórnicki

11. 00 + Jan Peliński 2 r.