1. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej będziemy odprawiali w piątki po wieczornej Mszy świętej, w kaplicy w Tokarzewie po Mszy o godz. 16.30. Natomiast Gorzkie Żale będziemy śpiewali po Mszy południowej.

2. W tym tygodniu przypada:
I czwartek miesiąca – prowadzona adoracja Najświętszego Sakramentu o godz. 17.30, spowiedź święta od tej samej godziny;
I piątek miesiąca – Msza święta szkolna o godz. 11.50;
I sobota miesiąca – Msza święta i nabożeństwo wynagradzające o godz. 8.00, objazd chorych od godz. 9.00;

3. W dniach 6 – 8 marca odbędzie się w Kaliszu Triduum Różańcowe. Szczegóły na plakacie.

4. Przyszła niedziela II Wielkiego Postu jest nazywana niedzielę „Ad gentes”. Będzie to dzień wsparcia modlitwą i ofiarą misjonarzy (po Mszach świętych).

5. Rekolekcje dla dzieci i młodzieży z naszej szkoły odbędą się w dniach 23 i 24 marca, natomiast dniem spowiedzi wielkopostnej będzie środa 1 kwietnia.

6. Kurs przedmałżeński w parafiach w Ostrzeszowie:
• w Parafii św. Jadwigi Królowej w Ostrzeszowie w dniach od 11-14 marca 2020 - każdego dnia o 19.00 w salce parafialnej
• w Parafii pw. NMP Wniebowziętej w Ostrzeszowie (FARA) w dniach od 16-20 marca 2020 - każdego dnia o 19.00 w Domu Katechetycznym

7. Rekolekcje dla osób uzależnionych – trzeźwiejących w Domu Rekolekcyjnym przy Górze Krzyża w dniach 20 – 22 marca.

8. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc na pielgrzymkę do Prudnika i Wadowic.

9. Sprzątanie kościoła: dziękujemy i prosimy następne rodziny z ulicy Strumykowej.

10. Gazety: Opiekun (kościół w Ostrzeszowie), Przewodnik Katolicki (rozmowa z abp. Rysiem), Gość Niedzielny (rekolekcje z kard. Wyszyńskim). Książeczki za 3,5, dla Matek i Ojców Różańcowych za 1 zł.

11. Poproszono o podanie: KGW w Domaninie zaprasza na sztukę teatralną „Ożenek”, która zostanie wystawiona w Sali OSP w Domaninie w dniu 6 marca 2020 o godz. 19.00.

Intencje mszalne 2 – 8 marca 2020r.

18.00 + Mieczysław Krzemiński – od rodz. Karwików z Doruchowa

18.00 W intencjach Nowenny do św. Idziego:

O zdrowie dla Bartka,

+ Wojciech Dukiewicz – od rodz. Cierlaków i Warzechów
+ Stanisława Woźniak – od Teresy Wróbel z rodziną i Kanclerzów
z Kępna
+ Zofia 16r., Antoni, Zygmunt Cierlak i zm. dziadków z obydwu stron

+ Natalia Jokiel – od Zofii Kosik, Sebastiana, Andrzeja, Karola, Błażeja Kosików z rodz. Ireny Jasińskiej

+ Monika Solecka – od Owczarków z Torzeńca

+ Roman Kanclerz – od rodz. Jajczyków i Teresy Sip

+ Małgorzata Wolna – od rodzin z ul. Dworcowej
+ Zbigniew Wróbel – od rodzin: Tomalaków, kuzynek: Marzeny, Renaty, Karoliny i Małgorzaty z rodzinami

+ Marianna Brzozowska – od Jarka Brzozowskiego z rodziną

+ Jacek Kliks – 5r.

+ Kazimierz Wawrzyniak

+ Gertruda Skwarkowska 11.r, Antoni, Jadwiga, Kazimierz Skwarkowski

Święto św. Kazimierza

7.15 Za parafian

I Czwartek

17.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu

18.00 + Stanisław Kowaliński – od siostry Maryli z Krystyną chrześniaczką i Markiem z Oleśnicy

I Piątek

11.50 Msza szkolna – o zdrowie dla Bartka

T: 16.30 + Ryszard Kosik i zm. z rodz. Kosików i Jasińskich

18.00 + Ignacy 38 r. Marianna Ilscy

18.30 Droga Krzyżowa (po Mszy)

I Sobota

8.00 O zdrowie dla męża oraz w pewnej intencji

Różaniec

18.00 + Mieczysława 11r. Stanisław Bednarek, Cecylia, Stefan Szymkowiak

II Niedziela Wielkiego Postu

7.30     W intencji zmarłych Matek i Ojców Żywego Różańca

T 9.30 + Jan, Maria, Stefan Skrobacz i zm. z rodz.

11. 00 + Halina, Kazimierz Knopik
Gorzkie Żale