1. Ofiary składane po Mszach przeznaczamy dziś na pomoc dla misjonarzy.

2. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej będziemy odprawiali w piątki po wieczornej Mszy świętej, natomiast w kaplicy w Tokarzewie po Mszy o godz. 16.30. Gorzkie Żale będziemy śpiewali po Mszy południowej.

3. Sympozjum

4. Spotkania w grupach dla kandydatów do bierzmowania wg następującego porządku:
poniedziałek, godz. 16.30 – Błogosławieni, Miłosierni, Baranki Boże
Aniołki, Pasterze, Gotowi do bierzmowania
wtorek, godz. 16.30 – Apostołowie, Głodni Boga, Dzieci Boga

5. Pielgrzymka Sołtysów z terenu naszej diecezji do Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu odbędzie się w sobotę, 14 marca. Głównym punktem pielgrzymki będzie Msza św. pod przewodnictwem Biskupa Kaliskiego o godz. 12.00. Zachęcamy wszystkich pełniących odpowiedzialną funkcję sołtysów do udziału w pielgrzymce i zwierzenia swej służby św. Józefowi.

6. W piątek 13 dzień miesiąca, Różaniec Fatimski o godz. 17.30. Tego dnia przypada 7 rocznica wybory papieża Franciszka.

7. Rekolekcje dla dzieci i młodzieży z naszej szkoły odbędą się w dniach 23 i 24 marca, natomiast dniem spowiedzi wielkopostnej będzie środa 1 kwietnia.

8. Kurs przedmałżeński w parafiach w Ostrzeszowie:
• w Parafii św. Jadwigi Królowej w Ostrzeszowie w dniach od 11-14 marca 2020 - każdego dnia o 19.00 w salce parafialnej
• w Parafii pw. NMP Wniebowziętej w Ostrzeszowie (FARA) w dniach od 16-20 marca 2020 - każdego dnia o 19.00 w Domu Katechetycznym

9. Rekolekcje dla osób uzależnionych – trzeźwiejących w Domu Rekolekcyjnym przy Górze Krzyża w dniach 20 – 22 marca.

10. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc na pielgrzymkę do Prudnika i Wadowic.

11. W sobotę 14 marca w Szkole Podstawowej w Mikorzynie odbędzie się międzynarodowa konferencja naukowa zatytułowana ,,Wielowymiarowość ojcostwa Boga”, której gospodarzem jest nasza parafia. Całość rozpocznie się o godz. 14, zakończenie przewidziane jest na godz. 18. W czasie konferencji wykłady przedstawi ośmiu naukowców z pięciu krajów, reprezentujących siedem ośrodków akademickich. Konferencja będzie prowadzona w języku polskim. Wstęp wolny.

12. Sprzątanie kościoła: dziękujemy i prosimy następne rodziny z ulicy Parkowej.

13. Gazety: Opiekun (sylwetki świętych kobiet), Przewodnik Katolicki (sytuacja kościoła w Niemczech), Gość Niedzielny (rekolekcje z kard. Wyszyńskim).

14. Z naszej wspólnoty do Pana Boga w tym tygodniu odszedł śp. Stanisław Doruch z Domanina. Wieczny odpoczynek…

Intencje mszalne 9 – 15 marca 2020r.

18.00 + Mirosław Leśniak – od córki Marty z mężem Dominikiem
            i dziećmi

18.00 W intencjach Nowenny do św. Idziego:

O zdrowie dla Bartka, o zdrowie dla Danuty, o zdrowie dla Anieli

+ Wojciech Dukiewicz – od rodz. Janiszewskich z Tomic
+ Natalia Jokiel – od Piotra Nowickiego z żoną i dziećmi, Barbary Kulig z mężem i synem, Pawła Nowickiego z żoną i córkami

+ Monika Solecka – od Aleksandra Chudy z rodz. rodziny Stochmiał, Izabeli Kuli z rodziną i babcią, Marka Mielcarka z rodziną

+ Roman Kanclerz – od bratowej Maryli, rodz. Fiszerów, Balonów

+ Zbigniew Wróbel – od sąsiadów

+ Marianna Brzozowska – od rodzin Szmatów i Głowików

7.15 W pewnej intencji

17.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu