1. Zachęcam do odmawiania modlitwy różańcowej, we wspólnocie parafialnej w kościele oraz
    w rodzinnej w domach. Wszystkie dzieci zapraszam w poniedziałek na godz. 17.30
    na różaniec. Włączymy się w kampanię: „Milion dzieci modli się na różańcu”.
  2. W intencji pracowników służby zdrowia z racji Święta Św. Łukasz – patrona, będziemy modlić się podczas wtorkowej nowenny do św. Idziego.
  3. We wtorek w 19. Dzień miesiąca będziemy również polecać się św. Józefowi. Tego dnia przypada również Narodowy Dzień Pamięci Duchownych Niezłomnych (37. Rocznica śmierci bł. ks. Jerzego Popiełuszki).
  4. Przypominam o możliwości uzyskania korepetycji dla dzieci ze szkoły podstawowej. Zapisy
    i informacje w kawiarence po Mszy o 11.00 w niedzielę.
  5. Dziękuję wszystkim, którzy pomagają przy pracach związanych z instalowaniem ogrzewania. Dziękuję tym, którzy sprzątali kościół. Było ponad 40 osób. Wiele osób pomaga też w inny sposób. O pomoc przy załadowaniu kolejnej partii ławek proszę mężczyzn w czwartek o godz. 16.00. Najlepiej, gdybyśmy od razu spotkali się przy magazynie w spółdzielni.
  6. Od przyszłej niedzieli rozpoczyna się Tydzień misyjny, ofiary składane na tacę będą przeznaczone na misje.
  7. Parafia farna w Ostrzeszowie organizuje kurs przedmałżeński w dniach 18 – 22 października (godz. 19.15).
  8. Dziękuję za posprzątanie kaplicy, kolejną grupę z ul. Leśnej proszę w sobotę o godz. 9.00.
  9. Zachęcam do czytania prasy katolickiej: Gość Niedzielny, Przewodnik Katolicki, oraz kalendarze diecezjalne na rok 2022 oraz nowy numer Opiekuna.

Intencje mszalne 18 – 24 października 2021r.

Święto św. Łukasza

18.00  + Maria 25r., Jan Łagoda, Małgorzata, Zenon Wolni

za członków Bractwa św. Idziego, w intencji pracowników służby zdrowia,
w intencji synodu,

+ kapłani niezłomni

+ Jan, Helena Jakubczyk – od Jadzi Majchrzak

+ Józefa Mikulska – od: Jeżyków, Barbary Jurasik, Teresy Mazur, Tadeusza Nowickiego, Ireny Markiewicz, Wróblów, Cieślów, Rosiejków, Ryszarda Życińskiego, Andrzeja Kempy, Kwaśników z rodzinami

+ Ludwik Dobrzyński – od: Siudy, Sztuckich, Płachta

+ Józef 21, Stefania Ogrodowiak

7.15 Podziękowanie za otrzymane dobro i z prośbą o potrzebne łaski za wstawiennictwem św. Idziego dla pielgrzymów z Tychów oraz ich rodzin

Nabożeństwo różańcowe

17.00 + Anna Jankowska – od brata Jarosława z żoną

18.00 + Janina Jokiel 7r. mąż Kazimierz, zmarli rodzice i rodzeństwo
z obydwu stron

Św. Jana Pawła II

17.00 + Ryszard Rybczak – od sąsiadów Szubertów z córkami / od Anny Daniela Szczepaniaków z dziećmi

17.30   Nabożeństwo Różańcowe
18.00  + Antoni Ilski 8r.

16.00 Roczek Maria

18.00 + Stanisława Woźniak 2r.

XXX Niedziela Zwykła

Niedziela Misyjna

7.30   Za parafian

T 9.30  + Edward Płachta i zm. z rodz.

11.00 + Halina, Kazimierz, Franciszek, Władysława Knopik, Marianna Młynarczyk, Teodor Stachurski, Stanisław i Helena Mertka